EOLTAS CAR SHOW 2022

Įmonę EOLTAS ir automobilius bei jų mylėtojus sieja sena draugystė, kuri tęsiasi daugiau nei 25 metus. Atėjo laikas įrodyti, koks stiprus tas ypatingas ryšys! EOLTAS komanda kartu su partneriais ruošia įspūdingą renginį ir nori visus automobilių fanus pakviesti į EOLTAS CAR SHOW 2022 renginį, kuris įvyks gegužės 14 d. Panevėžyje, S. Kerbedžio 12 A (šalia EOLTAS parduotuvės). Renginio pradžia 10 val.
EOLTAS pasistengs, kad šis renginys tiek jo dalyviams, tiek žiūrovams paliktų neišdildomus įspūdžius.

INFORMACIJA DALYVIAMS

Dalyvių registracija baigta. Su atrinktais dalyviais susisiekė mūsų atrankos komisija. Jeigu registravotės į mūsų parodą ir negavote atsakymo jog jūsų automobilis dalyvauja renginio zonos parodoje, tikimės, kad nenusiminsite ir atvažiuosite kaip žiūrovas.

INFORMACIJA ŽIŪROVAMS
Kodėl verta užsukti į EOLTAS CAR SHOW 2022 m?

  • Tiek įspūdingų automobilių Panevėžyje 2022 m. jūs greičiausiai jau nebeišvysite! Kviečiame pasigrožėti NEMOKAMAI!
  • Audi Sport driving academy by Autojuta Jums ruošia siurprizą. Kartu su instruktoriumi galėsite išbandyti naujausius Audi sportinius automobilius. Jūsų lauks išskirtiniai automobiliai: Audi E-Tron GT, Audi RS4. Testiniai važiavimai vyks Panevėžio gatvėmis, laikantis visų saugių eismo taisyklių. Vietų skaičius ribotas, todėl važiavimai bus vykdomi tik su išankstine registracija.
  • Netinka Audi? Ne bėda! Turime paruošę Lamborghini ir Porsche. Renginio dieną pirk bet kurią prekę EOLTAS parduotuvėje ir laimėk vieną iš šešių pasivažinėjimų aukščiau paminėtais superautomobiliais.
  • Mėgsti azartą ir greitus automobilius? Turime dar vieną nemokamą pramogą renginio žiūrovams. Jūsų lauks 2 lenktynių simuliatoriai, kuriuos išbandę suprasite, kodėl juos taip giria geriausi Lietuvos ir pasaulio lenktynininkai.
  • EOLTAS laimės ratas ir partnerių žaidimai, viktorinos, dovanos.
  • Ne tik greiti ir įspūdingi automobiliai, tačiau ir saugus vairavimas – neatsiejamas šio renginio akcentas. Išbandyk realius simuliatorius ir įsitikink, kodėl verta saugoti savo ir artimųjų gyvybes bei nepatekti į autoavariją.
  • Red Bull merginos ir nemokami sparnai, Red Bull superautomobilis, DJ‘us ir gera muzika.
  • Skanus maistas, užkandžiai ir gėrimai.
  • Renginio generolas – Jonas Radzevičius!

RENGINIO ORGANIZATORIAI

GENERALINIS RĖMĖJAS

RĖMĖJAI