DALYVIO ANKETA

EOLTAS sako LABAS visiems automobilių mylėtojams ir kviečia į neeilinį renginį – „EOLTAS Car Show 2023“, kurio metu jūs turėsite puikią progą pademonstruoti savo numylėtus automobilius ir laimėti įspūdingus prizus. Kur? Kada? Jums tereikia užpildyti žemiau esančią anketą ir jūsų automobilis jau bus vertinamas kompetetingų žiuri narių. O pildyti anketą tikrai verta, nes kiekvienos kategorijos nugalėtojai pretenduos į vertingus prizus! Taip pat išrinksime ir geriausią „EOLTAS Car Show 2023“ automobilį. Pildyk, dalyvauk, bendrauk su bendraminčiais ir laimėk!

  • Su atrinktų automobilių savininkais bus susisiekta asmeniškai.
  • Kategorijų nugalėtojai gaus po 500 eurų vertės PLC „Akropolis“ dovanų kortelių, o geriausio „EOLTAS Car Show 2023“ automobilio savininkui atiteks NET 1000 eurų vertės PLC „Akropolis“ dovanų kortelių.
  • Geriausio “EOLTAS Car Show 2023” vardas atiteks tam automobiliui, kuris surinks daugiausiai automobilių mylėtojų balsų internetu, nepriklausomai, kurioje kategorijoje (ar kategorijose) jis dalyvauja.

(Informacija, kurią pateiksite bus naudojama susisiekti su atrinktu dalyviu ir komunikuoti renginio metu. Rinkodariniais tikslais informacija nebus naudojama).


Rėmėjai