GENERALINIS RĖMĖJAS

EOLTAS – nuo 1993 m. veikianti ir kasmet auganti lietuviško kapitalo autodetalių prekybos bendrovė, tarnaujanti atsakingiems vairuotojams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir visoje Europoje. Kompanijos produkciją ir paslaugas renkasi savo automobilio ir gyvenimo šeimininkai, nebijantys mąstyti savo galva, gebantys skaičiuoti ir atsirinkti. EOLTO lyderystę šalies autodetalių sektoriuje užtikrina visuose verslo procesuose taikomas pagrindinis kompanijos principas: jėga slypi detalėse.

RĖMĖJAI

AIC Vokietija. Prekės ženklas, turintis 5-ių dešimtmečių patirtį atsarginių dalių arba kitaip ”aftermarket” rinkoje. Nuo pat įkūrimo automobilių atsarginės dalys buvo pagrindinė Hamburge įsikūrusios įmonės veikla. Platus automobilių atsarginių dalių asortimentas apima ne tik “aftermarket” rinką, bet ir originalių gamintojų atsargines dalis. AIC įmonėje svarbiausiu prioritetu išlieka aukštos kokybės produkto ir kainos santykis. Taip pat šį įmonė vis dar gamina detales ir senesniems automobiliams tam, kad šios liktų eksploatuojamos. Be aukšto aptarnavimo lygio ir plataus asortimento, AIC Germany suteikia visiems savo klientams 5 metų garantiją iki 75 000 km ridos visiems asortimento gaminiams.

„Robert Bosch“ yra vienas didžiausių automobilių detalių gamintojų pasaulyje. „Robert Bosch“ detales bei sprendimus naudoja visi automobilių gamintojai pasaulyje. „Bosch Automotive Aftermarket“ tiekia platų automobilių dalių asortimentą, diagnostikos ir programinę įrangą, techninius mokymus bei techninį palaikymą autoservisams  visame pasaulyje. „Bosch“ produktų portfelį sudaro detalės bei diagnostikos įranga lengviesiems bei komerciniams automobiliams, žemės ūkio technikai bei įvairiai specialios paskirties technikai. „Bosch Automotive Aftermarket“ padalinys valdo “Bosch Car Service” tinklą. Tai yra didžiausias nepriklausomų autoservisų tinklas, vienijantis apie 17000 narių visame pasaulyje. Lietuvoje šiuo metu “Bosch Car Service” tinklas vienija 27 partnerius, o Baltijos šalyse – 62. Daugiau informacijos mūsų puslapyje www.bosch-automotive-aftermarket.com

„EGT“ automobilių dalys rieda keliuose jau daugiau nei dešimtmetį. Per šį gana trumpą laikotarpį mums pavyko iš ekonominio tiekėjo tapti patikimu tiekėju didelėje Europos dalyje. Mūsų pagrindinė misija – kurti pasitikėjimą kiekviena dalimi – niekada nepasikeitė. Kurti pasitikėjimą – tai būti patikimu, patvariu ir ilgai tarnaujančiu, kad jūsų automobilis važiuotų sklandžiai, kad ir kur veda jūsų keliai.

febi – tai atsarginių dalių sinonimu tapęs prekės ženklas, kurio ilgametė patirtis bei kokybė gerai žinoma automanų bendruomenei bei automobilio remonto profesionalams. Platus prekių asortimentas populiarioms Europos bei top JMD markėms leidžia pasigirti įspūdingais faktais. Kalbant statistine skaičių kalba, kasmet į kiekvieną ~2,7 mln. transporto parko priemonę Baltijos šalyse yra įmontuojama bent viena „bilstein group“ šeimos verslo atsarginė dalis. Griežti vokiški standartai nuo komponentų brėžinių iki sklandaus automobilio darbo kelyje.

MFilter – automobilinių, patalpų ventiliacinių ir pramoninių filtrų gamintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1997 metų. Daugiau nei 2500 oro, kuro, tepalo bei salono filtrų variantų lengviesiems bei krovininiams automobiliams, motociklams bei autobusams. Filtrai sodo, miško, statybos bei žemės ūkio technikai. Kokybės ir patikimumo užtikrinimui įmonėje įdiegta Tarptautinės automobilių pramonės kokybės vadybos sistema IATF 16949, kokybės bei aplinkosaugos vadybos sistemos ISO 9001 ir ISO 14001. Filtrų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos iš pripažinimą pelniusių įmonių: Henkel, Bayer, Ahlstrom, Hollingsworth & Vose GmbH, ArcellorMittal.  

Wolf Oil kompanija yra pirmaujanti ir nepriklausoma tepalų gamintoja, turinti daugiau nei 60 metų patirtį. Didžiuojamės būdami profesionalūs savo srities žinovai. Visi Wolf gaminiai yra gaminami Belgijoje, nes savo gaminių kokybei teikiame tokia pat didelę svarbą, kaip ir paslaugų kokybei. Turėdami puikią bei pažangią laboratoriją ir ISO sertifikatą, garantuojame aukščiausią kokybę kiekviename gamybos proceso etape. Šis požiūris suteikia mums unikalų pranašumą mūsų konkurencingoje pramonėje. Mes džiaugiamės turėdami daugybę iššūkių gaminant aukščiausios kokybės tepalus, nes tik tai verčia mus tobulėti ir eiti pirmyn!

EOLTAS Car Show 2023